ÖVRIGT / Speglar / Spegellampett 13714267
nr 1371 4267
Spegellampett
Claes Hultberg, Stockholm, 1900-talets andra hälft, bemålad, 55x39 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:59:06
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr